Tüh, Parolamı Unuttum…

Endişelenmeyin, kıbrıs iş ilanları sitesi jobskktc.com’ da parolanızı yenilemek çok kolay… Bu yazımızda parolanızı nasıl sıfırlayacağınızı 5 adımda görseller yardımıyla anlatacağız.

Parolanızı mı unuttunuz?

Adım 1: Giriş sayfasına gidiyoruz

Öncelikle “Giriş/Kaydol” sekmesine tıklıyoruz.

Görsel 1
Görsel 2

Adım 2: “Parolanızı mı unuttunuz” a tıklayın

Yeni parolanızı almak için “Parolanızı mı unuttunuz” a tıklayın.

Görsel 3

Adım 3: E-posta adresinizi girin

Belirtilen alana e-posta adresinizi girin ve “Yeni parola al” butonuna tıklayın

Görsel 4

Adım 4: E-postanızı kontrol edin

“Yeni Parola Al” butonuna tıkladıysanız yeni parolanız sisteme giriş yapmış olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Yeni parolanız için lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Görsel 5

Adım 5: Parolanızı değiştirin

E-posta adresinize gelen parola sistem tarafından verilmiş ve karışık karakterler içeren bir paroladır. Hesabınızın güvenliği için lütfen parolanızı değiştirmeyi unutmayınız. Parolanızı değiştirmek için kullanıcı panelinizden “Parola Değiştir” sekmesine gidiniz. İlgili sayfaya ulaştıktan sonra ilk önce eski parolanızı, ardından yeni parolanızı girin ve “Parola Değiştir” butonuna tıklayın.

Görsel 6
Görsel 7

Eğer hesabınızla ilgili başka bir sorun yaşıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Buraya tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Jobs Kktc’ de unutulan parolayı değiştirmek bu kadar basit! Parolanızı değiştirdiniz. Artık Kuzey Kıbrıs’ın yeni nesil iş ilanları platformu jobskktc.com’ da iş ilanlarına bakabilir veya personel arıyorsanız iş ilanı yayınlayabilirsiniz…

Yazar: Ahmet Hakan Aksüt

1 Mayıs 2022

 

Yorum Bırakın