İşveren olarak kayıt yaptıktan sonra Kullanıcı Panosu>Münhal Yayınla sekmesinden münhal oluşturabilirsiniz. Buraya tıklayarak işveren profili ve münhal oluşturmayı anlattığımız blog içeriğimize ulaşabilirsiniz.

Profil fotoğrafınızı değiştirmek için: Kullanıcı Panosu>Profili Düzenle sekmesinden profil fotoğrafınızı değiştirebilirsiniz. Veya kısaca buraya tıklayarak ilgili sayfaya  ulaşabilirsiniz.

Parolanızı değiştirmek için: Kullanıcı Panosu>Parola Değiştir sekmesinden eski parolanızı girdikten sonra yeni parolanızı girebilir ve parolanızı değiştirebilirsiniz. Veya kısaca buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

İşveren olarak giriş yaptıktan sonra kullanıcı panonuzdan “Paketler” sekmesinden size uygun ilan paketini seçip, ödemenizi ister online olarak Kredi/Banka Kartı ile, isterseniz de Havale/EFT olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin ardından seçtiğiniz ilan paketindeki haklarınız otomatik olarak hesabınıza yansıtılacaktır. 

***Not: Sınırlı bir süre için bütün hizmetlerimizden tamamen ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.***

İlan paketlerinden satın aldıktan sonra sisteme girmiş olduğunuz fatura bilgileriniz kullanılarak e-faturanız hazırlanıp kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir. Size gönderilen e-faturayı indirip çıktısını alabilirsiniz.

Not: E-faturanız 1-3 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderilecektir. Faturanız size daha kısa bir sürede lazım ise lütfen iletişim bilgilerimizde yazan telefon numaramıza ulaşıp bildiriniz.