Nasıl Münhal Yayınlanır?

Merhaba,

Bu yazımızda jobskktc.com’ da nasıl işveren kaydı yapılıp, nasıl münhal yayınlanacağından bahsedeceğiz. Siz değerli firmaların aklınızdaki  soruları, görselli ve detaylı açıklamalarla cevaplayacağız. Sitemize hem mobilden hem de bilgisayardan erişim sağlayan işverenlerimiz için kayıt sırasında ve münhal yayınlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden adım adım  bahsedeceğiz.

İşveren Profili Oluşturmak ve Münhal Yayınlamak

Bilgisayardan Nasıl İşveren Hesabı Oluşturulur?

www.jobskktc.com adresine bilgisayar üzerinden girmiş iseniz “İşveren” hesabı oluşturmak için aşağıdaki görselleri takip etmelisiniz. Öncelikle Görsel 1.0’da belirtilen Giriş / Kaydol butonuna tıklayınız.

Görsel 1.0

Giriş / Kaydol butonuna tıkladıktan sonra kayıt paneli açılacaktır. Bu panelden “İşveren” hesabı oluşturmak için Görsel 1.1’de belirtilen “İşveren” kutucuğunu seçmelisiniz. Ardından e-posta adresinizi, şifrenizi ve firma adınızı girerek “Şimdi Kaydol” butonuna tıklayınız.

Görsel 1.1

Bilgisayardan Münhal Oluşturmak

Tebrikler! Artık İş İlanı / Münhal yayınlamak için hazırsınız. “Şimdi Kaydol” Butonuna tıkladıktan sonra “Kullanıcı Panosu” ‘na yönlendirileceksiniz. Münhal yayınlamak için Görsel 1.2’deki ister turuncu renkle belirtilen “İlan Yayınla” butonu ile, isterseniz de mor renk ile belirtilmiş olan “Münhal Yayınla” butonuyla münhalinizi oluşturabilirsiniz.

Görsel 1.2

Bilgisayardan Münhal Düzenlemek ve Yayınlamak

Yukarıda belirtilen Münhal Yayınla / İlan Yayınla butonuna tıkladıktan sonra münhal yayınlama sayfasına yönlendirileceksiniz. Şimdi birlikte bir iş ilanı oluşturalım. Görsel 1.3’te gördüğünüz panelden personel aradığınız pozisyon için gerekli bilgileri dolduruyoruz.

Görsel 1.3

İş ilanınızın geçerli olduğu şehir ve harita konumu bilgilerini de girdikten sonra Görsel 1.4’te gördüğünüz “Kaydet ve Önizle” butonuna tıklayınız. 

Görsel 1.4

Bu adımı tamamladıysanız, münhaliniz oluşturulmuştur. Oluşturduğunuz münhali “Münhallerim” sekmesinden görüntüleyebilir, sistemden kaldırabilir veya düzenleyebilirsiniz. İlanınız oluşturuldu, fakat henüz yayınlanmadı. İlan oluşturulduktan sonra Görsel 1.5’teki ekran karşınıza gelecek. Bu ekran münhalinizi yayınlamadan önce son kez gözden geçirmeniz içindir.

Görsel 1.5

Yukarıda görmüş olduğunuz “Münhal Yayınla” butonuna tıkladığınız anda oluşturduğunuz münhal anında sisteme yüklenecektir. Artık başvuru toplamaya hazırsınız!

Mobilden Nasıl İşveren Profili Oluşturulur?

www.jobskktc.com adresine herhangi bir mobil cihaz üzerinden girmiş iseniz “İşveren” hesabı oluşturmak için aşağıdaki görselleri takip etmelisiniz. Öncelikle Görsel 1.6’da belirtilen hesap ikonuna tıklayınız.

Görsel 1.6

Karşınıza giriş ve kayıt yapma sayfası çıkacaktır. Sayfayı aşağıya kaydırıp Görsel 1.7’de belirtilen “İşveren” simgesine tıklayınız. E-posta, parola ve firma adınızı girip “Şimdi Kaydol” butonuna tıklayınız.

Görsel 1.7

Mobilden Münhal Oluşturmak

Tebrikler! Artık İş İlanı / Münhal yayınlamak için hazırsınız. “Şimdi Kaydol” Butonuna tıkladıktan sonra “Kullanıcı Panosu” ‘na yönlendirileceksiniz. Münhal yayınlamak için Görsel 1.8’deki “Yan menüyü göster” seçeneğine tıklayarak yan menüyü açınız.

Görsel 1.8

Aşağıdaki Görsel 1.9’da görülen “Münhal Yayınla” butonuna tıklayınız.

Görsel 1.9

Mobilden Münhal Düzenlemek ve Yayınlamak

Yukarıda belirtilen “Münhal Yayınla” butonuna tıkladıktan sonra münhal yayınlama sayfasına yönlendirileceksiniz. Şimdi birlikte bir iş ilanı oluşturalım. Görsel 2.0’da gördüğünüz panelden personel aradığınız pozisyon için gerekli bilgileri dolduruyoruz.

Görsel 2.0

İş ilanınızın geçerli olduğu şehir ve harita konumu bilgilerini de girdikten sonra Görsel 2.1’de gördüğünüz “Kaydet ve Önizle” butonuna tıklayınız.

Görsel 2.1

Bu adımı tamamladıysanız, münhaliniz oluşturulmuştur. Oluşturduğunuz münhali “Münhallerim” sekmesinden görüntüleyebilir, sistemden kaldırabilir veya düzenleyebilirsiniz. İlanınız oluşturuldu, fakat henüz yayınlanmadı. İlan oluşturulduktan sonra Görsel 2.2’deki ekran karşınıza gelecek. Bu ekran münhalinizi yayınlamadan önce son kez gözden geçirmeniz içindir.

Görsel 2.2

Yukarıda görmüş olduğunuz “Münhal Yayınla” butonuna tıkladığınız anda oluşturduğunuz münhal anında sisteme yüklenecektir. Artık başvuru toplamaya hazırsınız!

Eğer firma profili oluşturma, münhal oluşturma ile ilgili sıkıntı yaşıyor iseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Buraya tıklayarak bize mesaj gönderebilirsiniz.

Jobs Kktc’ de profil oluşturmak ve münhal yayınlamak bu kadar basit! Siz de münhal yayınlayın, başvuruları toplayıp CV’leri inceleyin. Bu yazı siz değerli işverenlerimize sistem hakkında bilgilendirme sağlamak amacıyla yazılmıştır. Keyifli çalışmalar dileriz…

Yazar: Ahmet Hakan Aksüt

23 Mart 2022

https://www.instagram.com/p/CbfH3ILM4Qy/?utm_source=ig_web_copy_link

Yorum Bırakın