Jobs Kktc Hakkında

KKTC’ de iş arayanlar ile işverenleri kolayca buluşturmak için Jobs Kktc’ yi 2022 yılı Şubat ayında kurduk. Güvendiğimiz ve arkasında durduğumuz kullanışlı ve modern arayüzümüzle siz değerli kullanıcılarımıza hem iş ararken, hem de personel ararken iyi bir deneyim yaşatmak istiyoruz. Amacımız iş arayanların kolay bir şekilde aradığı işi bulması ve işverenlerin aradıkları personele hızlı ve ihtiyaçları doğrultusunda ulaşmasıdır. 

İş Arayan kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz “Harita” özelliği sayesinde kendinize yakın veya aradığınız bir konumda yayınlanan münhallere kolayca ulaşabilin istiyoruz. Ayrıca “İş Filtreleme” özelliği ile de çok sayıda münhal arasından sadece size uygun olanlara odaklanabilmenizi sağlıyoruz. Sistemimizdeki işlere başvuru yapabilir, işverenle iletişime geçebilir, başvurunuzun durumunu öğrenebilir, otomatik özgeçmiş oluşturucu ile kendi özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz. Profil kısmındaki bilgileriniz ile özgeçmişiniz .pdf dosyası şeklinde otomatik oluşturuluyor. İşverenler sistemde profilinizi görüntüleyebilir ve özgeçmişinizi indirebilirler. En iyi kullanıcı deneyimi için bilgilerinizi eksiksiz doldurmayı unutmayınız.

Personel Arayan firmalarımız için geliştirdiğimiz “Adayları Araştır” sekmesi sayesinde ilan yayınlamadan sistemimizde mevcut olan adayların özgeçmişlerine ve detaylı profillerine ulaşabilmenizi istedik. (Sadece profil görünümünü “Açık” olarak işaretleyen adayların profillerine ulaşabilirsiniz). İlan yayınlayıp  başvuru toplayarak adaylar arasından istediklerinizle iletişime geçebilir, istediğiniz tarihte aday ile toplantı oluşturabilir ve başvuru yapan tüm adayların özgeçmişlerini indirebilirsiniz. KKTC’ de personel bulmak Jobs Kktc’ ile artık çok kolay ve hızlı !

Platformumuz iş arayanlar için tamamen ücretsizdir. İşveren firmalar uygun fiyatlarla ilanlarını yayınlayabilir ve aradıkları personele ulaşabilirler. (Sınırlı bir süre için işverenler hizmetlerimizden tamemen ücretsiz faydalanabillirler).

Hayalindeki İş Seni Bekliyor

Yüzlerce iş ilanı arasından sana uygun olanı seç ve istediğin işi bul.
Ya da personel arıyorsan saniyeler içerisinde ilan paylaş!

Nasıl Çalışır?

Herkes için, heryerde, Jobs Kktc’ de iş var