Yüksel Akay Ltd.

533 883 6992 533 883 6*** göster
miletisim@akayoptic.com
Açık Münhal - 1

Firma Hakkında

Yüksel Akay Ltd., 1988 yılında “Girne Çarşı Akay Optik” mağazası ile gözlükçülük mesleğinde faaliyete başlamıştır. Kısa bir süre sonra kurucusu Yüksel Akay’ın baba mesleği olan saatçilik mesleğini; saat ithalatı, servisi ve satışı ile çeşitlilik yelpazesine katarak hizmetlerini geliştirmiştir. 2003 yılında açılan Mete Adanır Caddesi üzerinde yer alan “Girne Merkez” binasıyla multibrand anlayışı ile faaliyete devam etmektedir. Ardından tüm dünyada iyi bilinen ve tercih edilen dünya markaları “Swarovski”, “Swatch” ve ”Pandora” takı, saat ve gözlük ürünleri KKTC distribütörlüğünü bünyesine alarak hizmetlerine eklemiştir.

İthal ettiği ürünler ve sunduğu hizmetlerde, güncel ürünleri, kalite standartlarını, güncel Avrupa markalarını, güvenilir, kaliteli, süratli hizmet anlayışı, ulaşılabilir yerel fiyat politikası ve satış sonrası hizmetleri ile halkımıza ve müşterilerine sunmayı hedef edinmiştir. Bu amaç ile modayı ve Avrupa’da lansmanı yapılan güncel ve son sezon ürünlerini, mesleki ve teknolojik gelişmeleri, yakından takip ederek ithalatını, sunumunu, satışını ve satış sonrası servisini yapmaktadır.

Yüksel Akay Ltd. 2007 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip, Avrupa Standartlarında ilerleyen alanında uzman ekibi ve tecrübesiyle güvenilir firma anlayışını kendine kılavuz edinmiş bir kuruluştur.

Yüksel Akay Ltd., sadece yetkili satıcısı olduğu, yasal KKTC distribütörlerinin güvenceli ürünlerini satmaktadır. Ürün kalitesi ve Distribütör garantisi yanısıra, satış sonra hizmet dahil olmak üzere önceliğimiz ürün ve hizmetlerimizden yıllarca %100 müşteri memnuniyetidir.